Apostolat Trzeźwości

Parafialny Apostolat Trzeźwości (PAT) jest ruchem ludzi dobrej woli, pragnących szerzyć ideę trzeźwości i tworzyć obyczaj trzeźwości w życiu indywidualnym i społecznym.

Opiekun: ks. Stanisław Michalik
Członkowie tej wspólnoty prowadzą różaniec w poniedziałek po pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.30

Patronką PAT jest Najświętsza Maryja Panna, ze względu na przeszło stuletnią tradycję w zakresie akcji trzeźwościowej w naszej Diecezji. Jest wzorem i pomocą w walce o trzeźwość.

W naszej parafii Apostolat Trzeźwości prowadzi modlitwę różańcową w poniedziałki po pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i podjęcia działań w walce o trzeźwość naszego narodu.